Редакція «Люменіс»
Сертифікат
Наказ МОЗ №1822 від 07.08.2020
chevron_down
red_metro.svgШулявська, вул. Вадима Гетьмана 1а
plosha.svgСевастопольска, пр-кт Повітрофлотський 52

Медичний центр Люменіс - це сучасна клініка для дітей та дорослих. Наша візитна картка - методи доказової медицини в поєднанні з повним спектром досліджень. Кваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи, інноваційне обладнання та гнучка програма обслуговування кожного клієнта дозволяють нам надавати якісну і своєчасну медичну допомогу.

Європейська клініка
Працюємо за міжнародними стандартами якості медичної допомоги
Зручний графік роботи
Режим прийому фахівців зручний навіть тим, хто завжди зайнятий
Call-центр і онлайн-запис
Ми дбайливо ставимося до вашого часу і комфорту
Доказова медицина
Наші лікарі не призначають зайвих препаратів та приділяють увагу профілактиці
Сучасне обладнання
Надійні та якісні апарати для обстеження й маніпуляцій (Ізраїль, США)
Лабораторна діагностика
Всі необхідні аналізи чи обстеження можна пройти у нас

Люменіс

Для того, щоб ви були впевнені в якості послуг, ми постійно вдосконалюємось. Фахівці «Люменіс» регулярно беруть участь в тренінгах, семінарах та конференціях. Лікуємо професійно!
У медичному центрі "Люменіс" на вас чекає повний спектр послуг: профілактика, діагностика, лікування, обстеження. Прийом ведеться за попереднім записом на зручний для вас час, без стомлюючого очікування у чергах.
Фото
Сертификат
«РосУкрСерт» видав ТОВ «Люменіс» сертифікат SIC.MS.040.ISO9001.1813.Sic Global

Наші принципи

Відповідальність
Ми поділяємо відповідальність за здоров'я кожного пацієнта з усіма сторонами процесу лікування. Вузькі фахівці та пацієнт - наші партнери в боротьбі за здоров'я. Лікарі Люменіс особливу увагу приділяють рекомендаціям щодо профілактики та контролю за станом організму.
Знання особливостей
Кожна людина - унікальна. Фахівці медичного центру Люменіс при призначенні лікування та заходів профілактики відштовхуються від індивідуальних особливостей та даних пацієнта. У зв'язку з цим клієнт отримує максимально орієнтований на нього план лікування.
Профілактика
Попередити хворобу легше, ніж лікувати її. Спираючись на дані прогнозів про здоров'я пацієнта, фахівці пропонують програми регулярних обстежень та дають рекомендації по харчуванню й режиму.
Доказова медицина
Фахівці Люменіс призначають тільки рекомендовані ВОЗ препарати з доведеною ефективністю. Ми контролюємо стандарти надання медичної допомоги з точки зору безпеки, результативності та доступності для пацієнта.