Задать вопрос
Редакція «Люменіс»
Сертифікат
Наказ МОЗ №1822 від 07.08.2020
metroШулявська, вул. Вадима Гетьмана 1а
Про послугу Ціни

Як проходить вагітність? Чого очікувати під час пологів? Що повинен робити майбутній тато? Для того, щоб ви відчували спокій та впевненість, ми запрошуємо вас відвідати заняття Школи майбутніх мам в «Люменіс».

Заняття для майбутніх батьків у Києві

Фахівці медичного центру «Люменіс» розробили програму підготовки до пологів та материнства. До неї входять перевірені методики та рекомендації по здоров'ю й харчуванню майбутньої мами, підготовці до пологів та діям під час них, а також догляду за новонародженим. Заняття для батьків проходять у формі бесіди з фахівцями, під час якої мами й татусі можуть поставити запитання, обговорити свої почуття й хвилювання, а також поділитися своїм досвідом.

Для кого буде корисний курс

На заняттях зачіпаються найважливіші моменти, які будуть актуальними і корисними для кожної пари, яка чекає на малюка. Інформація об'єднується в програму, що складається з курсу лекцій. Вона підходить всім – й тим жінкам, які готуються стати мамою вперше, й майбутнім татам, й тим парам, які вже мають дітей.

Школа майбутніх мам допоможе зорієнтуватися серед суперечливої інформації з Інтернету та від родичів. Часто буває так, що на одне й те саме питання розгублені батьки отримують протилежні відповіді. Досвідчений педіатр дасть достовірні дані про все, що стосується періоду вагітності та пологів.

Переваги занять в Школі майбутніх мам

Підготовка до одного з найчудовіших подій в житті сім'ї допоможе вам:
  • Отримати інформацію про те, що відбувається з вашим тілом в період виношування дитини
  • Навчитися прислухатися до своїх відчуттів
  • Дізнатися, як правильно харчуватися майбутній мамі, отримати рекомендації по фізичному навантаженні та розпорядку дня
  • Майбутні тата дізнаються, як надавати підтримку дружині та брати участь у догляді за новонародженим
  • Дізнатися все про правильне дихання під час пологів та про те, як пройти цей відповідальний момент з мінімальним лікарським втручанням
  • Отримати інформацію про правильне прикладання новонародженого до грудей, організації годування та вирішенні можливих проблем
  • Перші дні з малюком вдома: режим дня, харчування мами, догляд за новонародженим

Страх перед такою важливою подією - це нормально. Ми допоможемо розвіяти найменші побоювання та сумніви, надавши всю необхідну інформацію, завдяки чому молоді батьки будуть спокійні і впевнені в своїх діях.

Заняття в школі майбутніх батьків в «Люменіс»

Курси для вагітних проводить фахівець з двадцятирічним досвідом роботи, дійсний член спілки педіатрів КВУЛТ м.Києва Бордовська Ірина Григорівна

Необхідні знання в перинатальної психології та педіатрії дозволяють нам давати тільки перевірені і актуальні рекомендації молодим батькам. Заняття складаються з кілька блоків, в кожному з яких поєднується теорія і практика. В інтерактивному тренінгу можуть брати участь як майбутні мами, так і їх чоловіки. Щоб записатися на заняття в Школу майбутніх мам, заповніть коротку форму або зателефонуйте нам за номером, вказаним в шапці сайту. Адміністратор з радістю відповість на будь-які ваші питання, запише в групу і зорієнтує по часу початку занять.