Редакція «Люменіс»
Сертифікат
Наказ МОЗ №1822 від 07.08.2020
chevron_down
red_metro.svgШулявська, вул. Вадима Гетьмана 1а
plosha.svgСевастопольска, пр-кт Повітрофлотський 52
Про послугу Ціни

Багатомодульна лазерна платформа М22 - інноваційна розробка компанії Lumenis, світового лідера в галузі виробництва медичного та косметологічного обладнання. Апарат М22 цілком може скласти конкуренцію косметологічній клініці – адже має найширший функціонал. Завдяки зручній модульній системі, фахівець може обирати при роботі з апаратом потрібні методики впливу.

Кожен модуль системи М22 - це самостійний апарат, який використовується як окремо, так й в комбінації з іншими.

IPL– імпульсивно-світлова фототерапія призначена для фотоомолодження, усунення пігментації, лікування акне, видалення судин на обличчі (купероз, розацеа), лікування винних плям, гемангіом і освітлення інтимної зони.

Nd:YAG – неодімовий лазер для видалення судинних зірочок на тілі.

Resur FX™ - ербієвий лазер використовується для видалення розтяжок, шрамів, келоїдних рубців, постакне, лікування порідіння волосся.

М22 вирішує проблеми з судинами

Що лікуємо: позбавляємо від поверхневої та глибокої судинної сітки, капілярів на крилах носа, почервоніння на обличчі, винних плям, гемангіом, купероза, розацеа.

Як це працює: IPL– імпульсно-світлова фототерапія призначена для фотоомолодження, усунення пігментації, лікування акне, видалення судин на обличчі (купероз, розацеа), лікування винних плям, гемангіом та освітлення інтимної зони. Ефективність та безпечність процедур на IPL модулі доведена клінічними випробуваннями.

Світловий промінь проникає у верхні шари шкіри та нагріває гемоглобін, руйнуючи уражені судини. Навколишні тканини при цьому не страждають. Завдяки системі охолодження насадки процедура комфортна для клієнта.

Результат: для того, щоб зникла дрібна судинна сіточка та почервоніння на лиці, достатньо однієї процедури. Щоб позбутися розацеа та глибоко розташованих судин, потрібно 2-3 процедури. Шкіра стає підтягнутою, світлою, гладенькою.

М22 усуває акне та його наслідки

Що лікуємо:модуль IPL надає комплексну дію на шкіру: усуває запалення, очищає шкіру від пігментації та почервоніння, розгладжує нерівності.

Як це працює:інтенсивне імпульсне світло знищує бактерії P.acnes, які є однією з причин появи висипу. Потужну бактерицидну дію доповнено впливом на сальні залози, завдяки чому знижується жирність шкіри. Також модуль усуває пігментацію постакне та розгладжує поверхню шкіри. Якщо ураження занадто глибокі, фахівець може використовувати ербієвий лазер, щоб усунути рубці, звузити пори та значно омолодити шкіру обличчя.

Результат:лікування імпульсним світлом призводить до зниження кількості висипань, усунення надмірної жирності шкіри, пігментації і рубців. Для цього необхідно 3-4 процедури в залежності від стану шкіри.

М22 для боротьби з пігментацією

Що лікуємо: ділянки потемніння й пігментні плями на вилицях, щоках, підборідді, вікові пігментні плями, зміна пігментації після вагітності, загальне потемніння шкіри після тривалого перебування на сонці.

Як це працює: темне забарвлення шкірі надає меланін, який міститься в клітинах. Під дією світлових хвиль лазера він нагрівається та руйнується. Пігментна пляму зникає. Завдяки тому, що насадка М22 оснащена спеціальним сапфіровим склом, під час процедури відчувається тільки легке тепло і поколювання. Лазер здатний усунути навіть глибоку пігментацію (на відміну від різних пілінгів), не викликає побічних ефектів.

Результат: відразу після процедури пігментні плями темніють, на них утворюється корочка. Вона сходить самостійно через кілька днів. Після цього пігментна пляма, в залежності від її глибини, світлішає або пропадає повністю.

М22 для омолодження шкіри

Що лікуємо: розширені пори, мімічні зморшки, в'ялість та в'янення шкіри.

Як це працює: інтенсивне імпульсне світло впливає на клітини, руйнуючи пошкоджені волокна колагену та меланін. У відповідь на це організм підсилює синтез колагену і еластину, поліпшується мікроциркуляція шкіри, обмінні процеси приходять в норму.

Результат: вже після першої процедури результат буде помітний. Шкіра візуально стає більш підтягнутою, покращується її колір і структура. Розширені пори звужуються, розгладжуються дрібні зморшки. Для того, щоб зробити ефект від процедури більш стійким, рекомендується від 3 до 6 процедур.

Реабілітаційний період після процедур на М22

Зазвичай, період реабілітації після курсу світлотерапії відсутній. Необхідно уникати прямих сонячних променів, користуватися сонцезахисними засобами. На кілька днів краще відкласти відвідування сауни і спортзалу. Спеціаліст дає докладні рекомендації по догляду за шкірою у кожному конкретному випадку.

Ціни на дерматокосметологію М22