Редакція «Люменіс»
Сертифікат
Наказ МОЗ №1822 від 07.08.2020
chevron_down
red_metro.svgШулявська, вул. Вадима Гетьмана 1а
plosha.svgСевастопольска, пр-кт Повітрофлотський 52
Про послугу Ціни

Дитяча гінекологія - відносно нове, але дуже важливе медичне напрям, який виник на стику гінекології та педіатрії. Від того, як молода мама буде стежити за статевими органами дівчинки, починаючи ще в пологовому будинку, безпосередньо залежить здоров'я інтимної сфери дівчинки. Дитячий гінеколог в Києві, на Шулявській, надасть докладні консультації для дівчаток від перших днів життя до повноліття. У нашому центрі можна пройти діагностику органів малого таза, здати аналізи на гормони і отримати вичерпні рекомендації досвідченого фахівця з дитячої гінекології, а якщо буде потреба - пройти лікування, що відповідає сучасним світовим медичним протоколам.

На що звернути увагу у новонародженої дівчинки

Фундамент жіночого здоров'я закладається буквально з народження. І тут вся відповідальність лежить на мамі. Ретельна гігієна, необхідні профілактичні огляди фахівця та моментальне реагування на найменші відхилення - повинні стати для матусі правилом №1 в догляді за дівчинкою. Багато з гінекологічних захворювань бувають вродженими, і довгий час протікають безсимптомно. Саме тому регулярні огляди у дитячого гінеколога так необхідні дитині.
Найпоширенішою патологією статевої системи дівчаток грудничкового віку є синехії - зрощення малих статевих губ. В такому випадку слід негайно звернутися до дитячого гінеколога. Нерідко у новонароджених дівчаток бувають кров'янисті виділення з піхви, набухання сосків, почервоніння зовнішніх статевих органів. Проблеми можуть з'явитися і внаслідок попадання інфекції, механічних пошкоджень або травм. У цих випадках також потрібна допомога фахівця.

Підлітковий вік

Період статевого дозрівання найбільш відповідальний як для батьків, так й для дівчинки-підлітка. Гормональна перебудова відбивається не тільки на фізичному розвитку дитини, але і на психоемоційному стані. Батькам потрібно бути особливо уважними до дітей в цей час і готувати їх заздалегідь до майбутніх змін. Дівчинка повинна знати, що у неї почнуться місячні, і що вони можуть супроводжуватися болями та перепадами настрою. Словом, вона повинна бути морально підготовлена до цього.

У підлітковому віці профілактичні огляди гінеколога дуже важливі. Необхідно знати, як формується статева система, чи немає патологій, які, в тому числі, можуть вплинути і на репродуктивну функцію.

У яких випадках треба звернутись до дитячого гінеколога

 • почервоніння слизової статевих органів, свербіж;
 • виділення з піхви;
 • біль або дискомфорт при сечовипусканні;
 • травми статевих органів;
 • візуальні дефекти статевих органів;
 • нерегулярний менструальний цикл;
 • занадто мізерні або занадто рясні місячні;
 • біль під час менструації.

Діагностика та лікування

У нашому центрі у пацієнтів є можливість не тільки отримати консультацію, але повністю пройти діагностичні обстеження. Це дозволяє швидко отримати результати, встановити діагноз і призначити лікування. Чим швидше буде виявлена патологія або дисфункція, тим легше її усунути і уникнути ризику ускладнень.

У нашому центрі проводяться такі дослідження:

 • аналізи крові;
 • аналізи сечі;
 • скринінг на цукор;
 • аналіз на гормони;
 • мазок на урогенітальну флору;
 • УЗД органів малого тазу;
 • інструментальний огляд.

Регулярні профілактичні візити до лікаря допомагають зберігати здоров'я на довгі роки. Світова практика культури здоров'я заснована саме на профілактиці, і це не тільки якість життя, але і тривалість життя. А для жінки – це ще і щаслива можливість народити дитину.
Огляд у дитячого гінеколога в Києві в медичному центрі «Люменис»проводиться досвідченим лікарем, дбайливо та делікатно, в психологічно комфортній обстановці. Ми розуміємо, як важливо прищепити дівчинці корисну звичку відвідувати гінеколога і знаємо, як правильно провести перший для неї прийом, щоб не травмувати психіку дівча. Приходьте до нас, щоб залишатися здоровими.